Подивитись мапи  »  Розмістити рекламу  »  Розповсюдження

Вже у розповсюдженні новий випуск мапи! Ви можете знайти примірники мапи у готелях та хостелах Києва, біля кас у музеї Софія Київська, Однієї вулиці, Історії Києва, М.О. Булгакова, у магазині Динамо на НСК Олімпійський.

Free Map Kyiv продовжує розвиватися і пропонує відтепер як жителям міста, так і його гостям прогулятися разом з нами вуличками Києва. Наші гіди проводять екскурсії на українській, російській, англійській, французькій та італійській мовах. Детальніше щодо замовлення екскурсії ви можете дізнатися за телефоном (066)-018-13-89 або написавши нам на пошту fmapkyiv@gmail.com

Подивитись екскурсії

Відтепер мапа Free Map Kyiv розповсюджуєтья також у готелях Cityhotel, Gonchar Apartments, Hilton, Krakiw та Senator Apartments Maidan.
Запрошуємо дати інформацію про ваші заклади та послуги у червневому випуску мапи. Всю інформацію необхідно узгодити до 26 травня. Схему з вільними місцями надсилаємо за запитом.


Free Map Kyiv готує до випуску новорічний вихід мапи
на січень-лютий.
Усіх бажаючих потрапити до нас, просимо підготувати макети до 20 грудня.
Ми раді повідомити, що мапа Києва
Free Map Kyiv цього року буде розповсюджуватися на міністерському засіданні ОБСЄ.Вже у розповсюдженні випуск мапи ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ 2013 року! Відтепер у новій мапі також можна буде знайти інформацію про сувенірні магазини, туристичні агентства та бюро таксі.


Free Map Kyiv готує новий випуск мапи – вересень-жовтень 2013! Запрошуємо готелі та ресторани розмістити інформацію у Free Map Kyiv.
Наклад - 40 000 на 2 місяці. Розповсюдження - 35 місць.
(066)774-53-53
fmapkyiv@gmail.com

Як потрапити до «Будинку з химерами»?
Музей історії міста Києва щосуботи проводить екскурсії в державній резиденції Президента України на вулиці Банковій, 10 - "Будинку з химерами".
Ціни на квитки:
для дорослих - 75 грн., студентів та школярів (у супроводі дорослих) - 35 грн., пенсіонерів — 40 грн.
Для запису в групу дзвоніть: +38 (044) 520-28-26