Подивитись мапи  »  Розмістити рекламу  »  Розповсюдження

Друзі, компанія КАС Груп нагадує вам, що сезон Е-декларування відкрито!

Термін подання електронної декларації розпочався і триватиме до першого квітня. Спеціалісти компанії збережуть ваші нерви та час завдяки професійному супроводу. Адже вони мають чималий досвід у листуванні із НАЗК. Переходьте на сторінку компанії та записуйтесь на консультацію.

До «Пробігу під каштанами» залишилося 10 днів

Програма заходу для всієї сім’ї

До 26-го «Пробігу під каштанами» залишилися лічені дні. 3 червня, у неділю на Михайлівській площі усіх нас чекає шквал позитивних емоцій та багато активностей від організаторів та партнерів заходу! Ми вирішили привідкрити завісу та розповісти, як буде проходити найбільший спортивно-благодійний захід України.

Програма заходу:

7:30 - 10:20 - Реєстрація 9:00 - «Пробіг в ходунках» - учасники віком від 9 до 14 місяців 9:45 - «Дитячий Пробіг» - учасники віком до 15 років. Діти до 8 років біжать у супроводі до-рослого 10:00 - Спортивна розминка із тренерами Анітою Луценко та Оленою Ханчановою 10:15 - «Спортивний Пробіг» - забіг на час 10:25 - «Пробіг Мужніх» - для учасників в інвалідних візках 11:00 - «Благодійний Пробіг»

Маршрути:

Маршрут «Благодійного» та «Спортивного» Пробігів - 4,9 км Старт на Михайлівській площі, далі рух по Володимирському проїзду, вздовж Софійської площі, вул. Володимирській, вул. Богдана Хмельницького, вул. Хреща-тик, до Майдану Незалежності, на якому учасники роблять розворот та біжать у зворотньому напрямку до Фінішу.

Маршрут «Дитячого Пробігу» - 550 м Старт на Михайлівській площі, далі рух по Володимирському проїзду до Софійської площі, розворот через арку і у зворотньому напрямку. Фініш на Михайлівській площі.

Маршрут «Пробігу Мужніх» - 250 м Старт на Михайлівській площі, далі рух по Володимирському проїзду, фініш в арці перед Софійською площею.

У наметі «Реєстрація» учасники зможуть отримати стартові номери, інформаційні буклети та сувенірні браслети 26-го Пробігу. Поруч в окремому наметі організатори будуть видавати сік до забігів та воду після забігів.

Біля пам'ятника Княгині Ользі розміщені кабінки для перевдягання, а також інформаційна стійка, фотозона з миттєвими фотографіями, а також 3D фотографії від Генерального парт-нера Пробігу - бренду Rexona. <

Програма, маршрути, карта площі будуть розміщені на інформаційній стійці, а також інформацію можна завантажити у зручному додатку для мобільного телефону під назвою «Пробег под каштанами» для Android/iOS.

За попередніми даними, на дистанцію цього року вийде понад 10 тисяч учасників та більше, ніж 200 корпоративних команд. Кошти, зібрані в рамках Пробігу, уже 17-й рік поспіль пере-даються Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України для закупівлі необхідного обладнання та витратних матеріалів.

У 2018 році Пробіг проходить під гаслом – «Біжу заради маленьких сердець». Усі учасники, що долучаються до заходу, роблять свій вклад у порятунок маленьких пацієнтів із вадами серця.

На території Пробігу функціонуватиме «Дитяче містечко», а також намет із пеленальними столиками, місцями для годування малят, лаунж-зоною з іграшками. Також на Михайлівській площі відбудеться дегустація продукції цікаві активності та незвичні фотозо-ни від партнерів Пробігу.

Більше інформації - на сайті www.probeg.kiev.ua

Free Map Kyiv відтепер розповсюджується також у готелі Intercontinental Kiev та у Посольстві Данії в Києві.

Free Map Kyiv продовжує розвиватися і збільшує список розповсюдження. Відтепер нашу мапу можна знайти також у готелях Alfavito, Національний та Пуща Конгрес готель.

Окрім того, ми почали співпрацювати з художніми галереями: Tauvers Gallery International та Gamma Gallery.

Tauvers Gallery International вул. Ольгинська, 6 Графік роботи галереї: вівторок-пятниця з 12:00-20:00; субота та неділя з 12:00-18:00; понеділок - вихідний www.tauvers-gallery.com

Gamma Gallery вул. Михайла Грушевського, 9 Графік роботи галереї: вівторок-неділя з 11.00 до 20.00; понеділок - вихідний www.gamma-gallery.com

Команда Free Map Kyiv вже традиційно підтримала Пробіг під каштанами. Вся команда успішно подолала 5-км відстань! Як завжди панувала дуже гарна атмосфера і справжня літня спека

Мапа Free Map Kyiv „їде” представляти Київ на найбільшій міжнародній туристичній виставці ITB 2015 в Берліні, яка триватиме з 4 до 8 березня 2015 року. Приємно і престижно. Долучайтеся всі, хто бажає попасти на сторінки цієї мапи, вихід – 1 березня. У новому випуску - ще більше готелів, магазинів і ресторанів! Цікавий маршрут для весняної прогулянки містом!

Всю інформації щодо розміщення реклами, ви можете дізнатись у нас сайті або за телефоном 066-774-53-53

Завітайте до оновленого зоопарку Києва!

У зв’язку з переходом Київського зоопарку на весняний сезон, режим відвідування та експонування тварин з 01 березня 2015 року встановлюється: Вівторок – Неділя з 09:00 до 18:00 години Понеділок (санітарний день) з 12:00 до 18:00 години Режим роботи квиткових кас: Вівторок – Неділя з 09:00 до 17:00 години Понеділок (санітарний день) з 12:00 до 17:00 години

Новий вихід мапи Free Map Kyiv

Друзі! Free Map Kyiv – туристична мапа Києва, почала готувати рекламні матеріали до нового, чергового виходу 15 жовтня. Якщо Вам цікаво також у нас вийти – пишіть. Зараз у нас дають інформацію ресторани мережі „Любовь и голод”, „Антверпен”, „Парфе”, „Культ Ра”, „Sorry, бабушка”, мережа ресторанів „Євразія”, клініка „ЕмСелл”, готелі „Хілтон”, „Баккара” та інші.Наклад 30 000. 31 точка розповсюдження. Фотозвіт. Зустрічі – вітаються.

Читати попередні новини: